+48 608 054 459 | sprzedaz@jh-ferry.pl
Warunki Transportu

USŁUGI

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

PRZEPRAWY PROMOWE

Ponad 400 tras promowych w całej Europie

Nasz zespół profesjonalnych konsultantów jest dostępny dla Państwa w kwestii transportów promowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 400 tras promowych: do Wielkiej Brytanii i Irlandii, Skandynawii, krajów nadbałtyckich, Morza Śródziemnego oraz Afryki Północnej. Poprzez ścisłą współpracę z europejskimi operatorami promowymi mamy aktualną wiedzę nt. rozkładów odejść promowych oraz bieżących kosztów transportu.

Szukasz rezerwacji dla przejazdów płatnymi tunelami i mostami? Również trafiłeś we właściwe miejsce!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące transportów wykraczających poza standardowe ramy. Niezależnie od tego, czy chodzi o duże lub ciężkie ładunki o ponadnormatywnej długości, szerokości, czy też towary niebezpieczne, naczepy bez kierowcy lub żywe zwierzęta, otrzymają Państwo od nas wyczerpującą informację w zakresie możliwości technicznych przejazdu na danej trasie promowej.

W ten sposób dowieziemy bezproblemowo Państwa pojazdy – niezależnie od tego, czy są duże, czy małe.

PRZEWÓZ ŁADUNKÓW CIĘŻKICH I GABARYTOWYCH PROMEM

Ładunki gabarytowe dokądkolwiek zechcesz

Wysyłanie ładunków ciężkich i gabarytowych promem nie ma dla nas żadnych tajemnic. Znajdziemy najbardziej odpowiednią trasę promową dla Twoich ładunków gabarytowych niezależnie od długości, szerokości, wysokości czy ciężaru powyżej 40 ton.

Doradzimy również w sprawie transportu powrotnego pustych ciężarówek.

Nasze kontakty ze wszystkimi europejskimi operatorami promowymi oraz ze wszystkimi większymi portami w Europie  gwarantują szybką, elastyczną i całkowicie neutralną organizację transportu.

PRZEWOZY RO-RO

Chcesz łatwo i bezpiecznie przewieźć swój tabór do wybranego miejsca docelowego?

Ze względu na elastyczną użyteczność współczesnych statków RoRo, coraz częściej są one wykorzystywane do transportu dużych i ciężkich ładunków. Niezależnie od tego, czy chodzi o krótki, czy średni zasięg, czy to w Europie, na obszarze transatlantyckim czy na całym świecie, statki typu Ro-Ro nadają się na każdą odległość.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji z naszym doświadczeniem i fachową wiedzą. Zapewniamy najlepszy możliwy transport dla wysyłki Twoich towarów.

ODPRAWA CELNA, PAKOWANIE I UBEZPIECZENIA

Odprawa celna

„Kontrola celna – dokumenty poproszę!”

Dla Twojej przesyłki przygotujemy wymagane dokumenty do odprawy celnej importowej i eksportowej. Nasza obsługa charakteryzuje się znajomością dokumentacji, wymagań i procesu podejmowania decyzji w różnych krajach.

Pakowanie

Masz towary, których nie wolno przechowywać lub transportować bez opakowania, ale nie masz możliwości ich zapakowania?

Nie ma problemu! Zapewniamy odpowiednie i spersonalizowane opakowanie zdatne do żeglugi dla Twojego ładunku. Oferujemy zarówno usługi pakowania w naszej pakowni w porcie wysyłki, jak i serwis wewnętrzny, wysyłając nasz personel bezpośrednio do Twojej lokalizacji.

Ubezpieczenie

Bezpiecznie dostarczamy Twój ładunek do miejsca przeznaczenia. W celu zabezpieczenia Państwa ładunku przed ryzykiem utraty lub uszkodzenia przez osoby trzecie w trakcie transportu, możemy wynegocjować odpowiednie ubezpieczenie transportowe dla Państwa wartościowych towarów.